Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Контролери Контролери загально-інженерних систем Контролери для систем вентиляції та кондиціювання

 

  

       Arcon 33 last title gar ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з електричним або водяним повітронагрівачем. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на передню панель щита.

       Arcon 34 title last gar ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з електричним або водяним повітронагрівачем. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на DIN-рейку.  

       Arcon 4 last title gar ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з повітронагрівачем (електричним або водяним) і повітроохолоджувачем (водяним або ККБ). Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - РКІ. Монтаж на передню панель щита.

       aero 5s new gar ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з повітронагрівачем (електричним або водяним) і повітроохолоджувачем (водяним або ККБ). Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - РКІ. Монтаж на передню панель щита.

       aeroclim 8svw kat ua2

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з повітронагрівачем (електричним або водяним) і повітроохолоджувачем (водяним або ККБ). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервер" (опціонально). Дисплей - РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       aeroclim 9svw kat ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливно-витяжною системою з повітронагрівачем (електричним або водяним), повітроохолоджувачем (водяним або ККБ) і рекуператором (роторним або перехресно-точним) або камерою змішання. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервер" (опціонально). Дисплей - РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       9cvw plus catalog

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливно-витяжною системою з повітронагрівачем (електричним або водяним), повітроохолоджувачем (водяним або ККБ) і рекуператором (роторним або перехресно-точним) або камерою змішання. Крім стандартного, додано варіант алгоритму, в якому можна використовувати ККБ з аналоговим управлінням з функціями нагріву та охолодження. . Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервер" (опціонально). Дисплей - РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       aeroclim 10svw tit new gar ua 4.png

              

 

 

 

   Оновлена версія контролера Aeroclim-10-sv. Контролер призначений для управління центральним кондиціонером з двома повітронагрівачами (електричними або водяними, в будь-якому поєднанні), повітроохолоджувачем (водяним або ККБ), парозволожувачем і рекуператором (роторним або перехресно-точним) або камерою змішання. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервер" (опціонально). Дисплей - РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

                    Elsico RX 16S1 last not ua

                  

 

 

      Контролер призначений для управління припливною системою з електричним повітронагрівачем (до 6 кВт, струм 16 А при напрузі 380 В, міжфазне включення або до 3,5 кВт, струм 16 А, при напрузі ~ 220 В). Має вбудований симісторний пускач. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - семисегментний світлодіодний. Встановлюється поза щитом.
       Elsico RX 25S1 not ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з електричним повітронагрівачем (до 16 кВт, 25 А при напрузі 380 В). Має вбудований симісторний пускач. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - семисегментний світлодіодний. Встановлюється поза щитом.

       Elsico RX 40S1 not ua

              

 

 

 

   Контролер призначений для управління припливною системою з електричним повітронагрівачем (до 26 кВт, 40 А при напрузі 380 В). Має вбудований симісторний пускач. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - семисегментний світлодіодний. Встановлюється поза щитом.  

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf