Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Датчики Датчики вологості, температури та вологості

 

  

                    SH 01 main 2

                  

 

 

     Датчик призначений для вимірювання вологості повітря в приміщенні. Вихідний сигнал 0...10 В. Діапазон вимірювання 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - на стіну.
                    STH 01 main 2

                  

 

 

     Датчик, призначений для вимірювання температури та вологості повітря в приміщенні. Вихідний сигнал по температурі 0...10 В, по вологості 0...10 В. Діапазон вимірювання по температурі 0...+50оС, по вологості 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - на стіну.
                    SH 03 main 2

                  

 

 

     Датчик призначений для вимірювання вологості повітря на вулиці або в приміщенні. Вихідний сигнал 0...10 В. Діапазон вимірювання 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - на стіну.
                    STH 03 main 2

                  

 

 

     Датчик, призначений для вимірювання температури та вологості повітря на вулиці або в приміщенні. Вихідний сигнал по температурі 0...10 В, по вологості 0...10 В. Діапазон вимірювання по температурі -30...+ 50 о С, по вологості 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - на стіну.
                    SH 02 man 2

                  

 

 

     Датчик призначений для вимірювання вологості у припливному або витяжному повітроводі. Вихідний сигнал 0...10В. Діапазон вимірювання 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - занурення у повітровод з кріпленням фланцем.
                    STH 02 mian 2

                  

 

 

     Датчик призначений для вимірювання температури та вологості повітря в припливному або витяжному повітроводі. Вихідний сигнал по температурі 0...10 В, по вологості 0...10 В. Діапазон вимірювання по температурі 0...+50оС, по вологості 0...100%. Електричне підключення - клемна коробка. Монтаж - занурення в повітровод з кріпленням фланцем.
 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf