Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Програмні продукти
qubix tittle
fbd ua
cdl ua
scc ua

Компанія "Раут-автоматік" виробляє такі програмні продукти:

SCADA-система ESM (Engineering Systems Manager - Менеджер Інженерних Систем) - програмний продукт, який базується на платформі EFACTION, призначений для побудови систем диспетчеризації інженерних систем будівель (SCADA).
«OPC-сервер ЮНІВЕРС» - програмний продукт, призначений для обміну даними між програмами, що підтримують технологію OPC, і контролерами виробництва "РАУТ-автоматік", що підтримують протокол ЮНИВЕРС.
«Конфігуратор FBD» - програмний продукт, призначений для програмування вільно програмованих контролерів "РАУТ-автоматік" за допомогою мови програмування FBD за стандартом IEC 61161-3.
«Конфігуратор CDL» - програмний продукт, призначений для програмування вільно програмованих контролерів "РАУТ-автоматік" за допомогою мови програмування «Сходові діаграми» (Ladder Diagram) за стандартом IEC 61131-3 і на мові текстового опису логіки.
«Конфігуратор SCC» - програмний продукт, призначений для налаштування конфігурації вільно конфігурованих контролерів "РАУТ-автоматік" по мережі ЮНИВЕРС.
Середовище розробки RAUT Qubix - програмний продукт, призначений для програмування вільно програмованих контролерів та операторських панелей "РАУТ-автоматік" за допомогою мов програмування FBD/CFS та ST за стандартом IEC 61161-3.

 
 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf