Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

 

  

       maxyconflexym2 a2 katalog2 ua

              

 

 

 

    Контролери призначені для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS та ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 14 універсальних входів, 10 виходів і 6 виходів/входів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Веб-сервера" (активовано за замовчуванням). Можливість работи с архівами через "Web-сервер" (опціонально). Дисплей - ЖКІ. Монтаж на DIN-рейку.

 

       Maxycon F S2 B1 tittle gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS та ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 14 універсальних входів, 10 виходів і 6 виходів/входів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Веб-сервера" (активовано за замовчуванням). Можливість работи с архівами через "Web-сервер" (опціонально). Без дисплея. Монтаж на DIN-рейку

 

       S2 Monitor tittle gar ua

              

 

 

 

    Виносна панель управління призначена для підключення до базового модуля з маркуванням "В" контрольної платформи MaxyCon Flexy-S2 у якості стаціонарної панелі (встановлюється на фасаді щита) або переносної панелі. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на фасад щита.

       gway new ua

              

 

 

 

    Шлюз, призначений для підключення модулів розширення контролерної платформи MaxyCon Flexy-S2 до будь-якого пристрою або програмного забезпечення, що підтримує роботу по протоколу MODBUS-RTU або MODBUS-ТСР. Програма створюється за допомогою мов програмування FBD/CFS та ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Без дисплея. Монтаж на DIN-рейку.

                    S2 M100 tittle ger ua

                  

 

 

      Модуль розширення призначений для збільшення кількості входів базових модулів контролерної платформи Maxycon Flexy-S2. Має 11 універсальних входів (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Монтаж на DIN-рейку.
                    S2 M200 tittle gar ua

                  

 

 

      Модуль розширення призначений для збільшення кількості входів/ виходів базових модулів контролерної платформи Maxycon Flexy-S2. Має 8 універсальних входів, 3 виходи та 3 виходи/входи (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Монтаж на DIN-рейку.
                    S2 M210 tittle gar ua

                  

 

 

      Модуль розширення призначений для збільшення кількості входів/ виходів базових модулів контролерної платформи Maxycon Flexy-S2. Має 12 універсальних входів та 8 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Монтаж на DIN-рейку.
                    M300 catalog new

                  

 

 

      Модуль розширення призначений для збільшення кількості виходів базових модулів контролерної платформи Maxycon Flexy-S2. Має 10 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Монтаж на DIN-рейку.

 

 Модулі контролерної платформи у різних поєднаннях можливо використовувати для різних варіантів побудови систем автоматичного управління та диспетчеризації.

 

1-й варіант

Контролер з вбудованою панеллю управління та локальними модулями розширення.

var1

 

2-й варіант

Контролер з виносною панеллю управління S2-monitor та локальними модулями розширення.

var2

 

3-й варіант

Контролер з віддаленою операторською панеллю та локальними модулями розширення.

var3

 

4-й варіант

Операторська панель з віддаленими модулями розширення.

var4 2 ua

 

5-й варіант

Система диспетчеризації з віддаленими модулями розширення платформи MaxyCon Flexy-S2 в якості пристроїв зв'язку з об'єктом (ПЗО).

var5 2 ua 

 

6-й варіант

Контролер з локальними та віддаленими модулями розширення платформи MaxyCon Flexy-S2.

var6 2 ua

 

7-й варіант

Розподілена система локального HMI на платформі MaxyCon Flexy-S2.

var7 2 ua

 

8-й варіант

Розподілена система диспетчеризації на платформі MaxyCon Flexy-S2.

var8 2 ua