Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

 

  

       Freemax micro M last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS і ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 8 входів і 7 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на DIN-рейку.

 

                    Freemax micro last title gar ua

                  

 

 

      Контролер призначений для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS і ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 8 входів та 7 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на DIN-рейку.  
       Freemax mini last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS і ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 10 входів та 9 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервера" (опціонально). Дисплей - ЖКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       Freemax middle last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління різними технологічними процесами по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD/CFS і ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). Має 18 входів та 14 виходів (детальніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервера" (опціонально). Дисплей - ЖКІ. Монтаж на DIN-рейку.