Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

 

  

       UDM base 6 4 S last title gar ru

              

 

 

 

    Контролер призначений для керування лише дискретними системами за написаною користувачем логікою за допомогою мови програмування «Сходових діаграм» (Ladder Diagram) за стандартом IEC 61131-3 («Конфігуратор CDL») . Має 6 входів та 4 виходи (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики").  Можливість підключення до системи диспетчеризації. Без екрану. Монтаж на DIN-рейку.

 

                    UDM base 12 8 S last title gar ru

                  

 

 

      Контролер призначений для керування лише дискретними системами за написаною користувачем логікою за допомогою мови програмування «Сходових діаграм» (Ladder Diagram) за стандартом IEC 61131-3 («Конфігуратор CDL») . Має 12 входів та 8 виходів (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Без екрану. Монтаж на DIN-рейку.  
       UDM MR 6 4 S last title gar ru

              

 

 

 

    Модуль розширення призначений для керування дискретними виходами на основі обробки вхідних сигналів базовим контролером UDM base 6.4-S або UDM base 12.8-S за записаною користувачем логікою, за допомогою мови програмування «Сходових діаграм» (Ladder Diagram) за стандартом IEC 61131-3 («Конфігуратор CDL») . Має 6 входів та 4 виходи (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Без екрану. Монтаж на DIN-рейку.

       Cadet logic last title gar ru

              

 

 

 

    Контролер призначений для керування лише дискретними системами за написаною користувачем логікою за допомогою мови програмування «Сходових діаграм» (Ladder Diagram) за стандартом IEC 61131-3 («Конфігуратор CDL») . Має 12 входів та 8 виходів (докладніше див. вкладку "Технічні характеристики"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на DIN-рейку.