Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

 

  

       FreemaxSeries ua

              

 

 

     Включають в себе чотири моделі вільно програмованих контролерів, які мають різну кількість як аналогових так і дискретних входів / виходів без можливості встановлення додаткових модулів розширення входів / виходів контролера і призначені для управління різними технологічними процесами. Всі контролери, в залежності від моделі, мають один або два комунікаційні інтерфейси і можливість активації послуги "Web-сервер". 
       Maxycon F S Series ua

              

 

 

     Включають в себе один базовий модуль який має велику кількість як аналогових так і дискретних входів/виходів і три види модулів розширення, які мають різну кількість додаткових входів/виходів до базового контролера. Всього до контролера можна підключити 3 модуля розширення . Призначені для управління різними технологічними процесами, мають одночасно два комунікаційні інтерфейси і можливість активації послуги "Web-сервер". 
       Maxycon F S Series ua

              

 

 

     Включають в себе один базовий модуль який має велику кількість як аналогових так і дискретних входів/виходів і три види модулів розширення, які мають різну кількість додаткових входів/виходів до базового контролера. Всього до контролера можна підключити 8 модулів розширення Призначені для управління різними технологічними процесами, мають одночасно два комунікаційні інтерфейси і активований "Web-сервер"
       Platform S2 new ua

              

 

 

     Включають в себе три види базових модулів які мають велику кількість як аналогових так і дискретних входів / виходів і три види модулів розширення, які мають різну кількість додаткових входів / виходів до базового контролера. Призначені для управління різними технологічними процесами, мають одночасно два вбудовані комунікаційні інтерфейси, активований "Web-сервер" і можливість активації функції роботи з архівами через WEB-сервер - перегляд архівних даних в браузері, а також скачування їх на ПК по протоколу http. 
                    DiscretSeries ua

                  

 

 

     Включають в себе три моделі вільно програмованих контролерів, які мають тільки дискретні входи / виходи і один модуль розширення дискретних входів / виходів і призначені тільки для дискретного управління будь-якими технологічними процесами або установками. Мають комунікаційний інтерфейс. 
 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf