Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Аркон-01
    Універсальний контролер для підтримання на заданому значенні технологічних параметрів (температури, вологості, тиску і т. д.) в будь-яких технологічних системах

 

Arcon 01 last

Аркон-01
Arcon 01 last
 • Підтримка температури повітря в припливному повітроводі або в приміщенні (каскадно) шляхом впливу на теплий або холодний клапан (управління (0-10) В або трипозиційне 24В
 • Підтримка вологості в припливному повітроводі або в приміщенні (каскадно) шляхом впливу на парозволожувач (управління (0-10) В)
 • Підтримка температури в системі ГВП (управління (0-10) В або трипозиційне 24 В)
 • Підтримка тиску в різних системах водопостачання і т.д.  (управління (0-10) В або трипозиційне 24В).
Аркон-01
Arcon 01 last

Підтримка параметрів

 • Алгоритм №1 - одноконтурна підтримка регульованого параметра 1 на заданому значенні Х, перехід на задане значення Y при надходженні дискретного сигналу на вхід контролера і зворотний перехід на значення Х при знятті дискретного сигналу. При будь-якому із значень уставок регулювання настройки регулятора не змінюються.  Параметр 2 тільки для індикації на дисплеї.
 • Алгоритм №2 - каскадна підтримка регульованого параметра 2 на заданому значенні Х, перехід на задане значення Y при надходженні дискретного сигналу на вхід контролера і зворотний перехід на значення Х при знятті дискретного сигналу. Налаштування для коригуючого і стабілізуючого регуляторів задаються індивідуально і не змінюються при зміні значень уставок.
 • Алгоритм №3 - одноконтурна підтримка регульованого параметра 2 на заданому значенні Х, перехід на одноконтурну підтримку параметра 1 на заданому значенні Y при надходженні дискретного сигналу на вхід контролера і зворотний перехід на регулювання параметра 2 при знятті дискретного сигналу.  Налаштування для регуляторів параметра 1 і параметра 2 задаються індивідуально.
 • Алгоритм №4 - одноконтурна підтримка регульованого параметра 1 на заданому значенні Х, перехід на задане значення Y при надходженні дискретного сигналу на вхід контролера і зворотний перехід на значення Х при знятті дискретного сигналу. Разом зі зміною уставки регулювання змінюються значення параметрів регулятора і інвертується команда на виконавчий механізм.  Тобто  якщо при регулюванні параметра по уставці Х клапан при зниженні параметра закривався, то при регулюванні по уставці Y при зниженні параметра клапан буде відкриватися.
 • Алгоритм №5 - одноконтурна підтримка регульованого параметра 2 на заданому значенні Х, перехід на підтримку параметра 1 на заданому значенні Y при надходженні дискретного сигналу на вхід контролера і зворотний перехід на значення Х при знятті дискретного сигналу. Налаштування для регуляторів параметра 1 і параметра 2 задаються індивідуально. Сигналізація зниження параметра 2 нижче заданої уставки.
  Увага! Управління виконавчим механізмом тільки аналоговим сигналом.

Управління

 • Перелік керуючих сигналів:
  • Регулюючі приводи
    • аналогове управління (0-10) В
     або
    • трипозиційне керування
 • Режими керування обладнанням:
  • «ручний» - з фасадної панелі контролера

   або
  • «автоматичний» - за логікою управління, реалізованою в програмі контролера

Закони регулювання

 • ПІ-регулятор

Аварійна сигналізація

    При підтримці параметра за алгоритмом №3 і застосуванні виконавчого механізму з аналоговим управлінням можлива організація сигналу про зниження параметра №2 нижче заданої уставки.

Архівування

    Функція архівування відсутня.

Комунікаційні можливості

    Комунікації з іншими контролерами по інтерфейсній мережі або для можливсть включення контролера в систему диспетчеризації відсутні.                     

Програмування

Програмування контролера можливо здійснити безпосередньо з меню контролера.

Аркон-01
Напруга живлення ~24B, 50Гц, =24В
Споживана потужність, не більше 5Вт
Програмування конфигурація з меню контролера 
Входи аналогові Pt1000, Ni1000, (0—10) B 2 шт.
дискретний з внутрішнім джерелом живлення 1 шт.
Виходи аналоговий (0-10) В, опір навантаження не менше 100 кОм 1 шт.
дискретний трипозиційний потенційний 300 мА, ~24 В 1 шт.
Тип дисплею 3-и розрядний семисегментний індикатор
Тип клавіатури механічна
Світлодіодна сигналізація «Вгору» - свідчить про видачу команди, яка призводить до збільшення параметра, «вниз»-свідчить про видачу команди, яка призводить до зменшення парамеотра
Корпус монтаж на DIN-рейку
ступінь захисту IP 20
Умови експлуатації температура, ºС +5 … +45
вологість (без конденсації), не більше % 80
домішки агресивних випарів, газів та аерозолів в оточуючому повітрі не допустимі
Підключення дріт, перетином не більше 1 мм ²
Аркон-01
arcon 01 con ua
клікніть на схему для її збільшення
Аркон-01
  • Корпус (35х86х60)

   • монтаж на DIN-рейку 35 мм

Габаритні та приєднувальні розміри

a2.png
клікніть на кресленні для його збільшення
 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf