Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Контролери Контролери загально-інженерних систем контролери для систем опалення та ГВП

 

                    WH U4X last title gar ua

                  

 

 

      Контролер призначений для управління одним контуром опалення без підживлення, або однією системою ГВП. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на фасадну панель щита.  
       WH UM2 24 plus last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління одним контуром опалення з можливістю здійснення підживлення, або одним контуром ГВС. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

 

       wh sl1 catalog

              

 

 

 

    Оновлена версія контролера Waterheat-UM2-24 plus. Контролер призначений для управління одним контуром опалення з можливістю здійснення підживлення, або одним контуром ГВС. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервера" (опціонально). Дисплей - Кольоровий РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

 

       WH S3 24 last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління одночасно двома контурами опалення або ГВП а також котлами (за умови активації послуги "Управління котлами"). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей- РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       WH S3 24 last title gar ua

              

 

 

 

    Оновлена версія контролера Waterheat-S3-24. Контролер призначений для управління одночасно двома контурами опалення або ГВП. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервера" (опціонально). Дисплей - Кольоровий РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

       WH S3 24 last title gar ua

              

 

 

 

    Контролер призначений для управління управління в будь-яких поєднаннях котловим контуром та контуром опалення або ГВП. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Наявність "Web-сервера" (опціонально). Дисплей - Кольоровий РКІ. Монтаж на DIN-рейку.

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf