Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Контролери Контролери загально-інженерних систем Контролери для систем вентиляції та кондиціювання
Elsico RX 16S1 last title
Elsico RX 25S1 last title
Elsico RX 40S1 last title
Arcon 33 last title gar ua
Arcon 34 title last gar ua
Arcon 4 last title gar ua
aero 5s new gar ua
aero 8sv last gar ua
Aero 9sv last gar ua
Aeroclim 10 tit new gar ua

 Для управління системами вентиляції і кондиціювання компанія "РАУТ-автоматик" виробляє дев'ять моделей вільно конфігурованих контролерів.

     Контролери Elsico RX-16S1, Elsico RX-25S1 та Elsico RX-40S1 з вбудованим сімісторними пускачами призначені для управління припливною вентиляційною установкою з електричним повітронагрівачем.
     Контролери ARCON 33 та ARCON 34 призначені для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним).
     Контролер Arcon 4 призначений для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним) та повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження).
     Контролери Aeroclim 5s та Aeroclim 8-sv призначені для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним) і повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження) з можливістю підключення до системи диспетчеризації.
     Контролер Aeroclim 9-sv призначений для управління припливно-витяжною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним), повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження) та рекуператором (роторним, перехресно-точним, камерою змішання) з можливістю підключення до системи диспетчеризації.
     Контролер Aeroclim 10-sv призначений для управління кондиціонером з повітронагрівачами(водяними або електричними в будь-якій комбінації), повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження), рекуператором (роторним, перехресно-точним, камерою змішання) та парозволожувачем з можливістю підключення до системи диспетчеризації.

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf