Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Контролери Контролери загально-інженерних систем Контролери для систем вентиляції та кондиціювання
rx16s1-tit
els 25 1
els 40 1
arcon33
arcon34
arcon-4vis
aero-5svis
8-sv-tit
9sv-tet

 Для управління системами вентиляції і кондиціювання компанія "РАУТ-автоматик" виробляє дев'ять моделей вільно конфігурованих контролерів.

     Контролери Elsico RX-16S1, Elsico RX-25S1 та Elsico RX-40S1 з вбудованим сімісторними пускачами призначені для управління припливною вентиляційною установкою з електричним повітронагрівачем.
     Контролери ARCON 33 та ARCON 34 призначені для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним).
     Контролер Arcon 4 призначений для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним) та повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження).
     Контролери Aeroclim 5s та Aeroclim 8-sv призначені для управління припливною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним) і повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження) з можливістю підключення до системи диспетчеризації.
     Контролер Aeroclim 9-sv призначений для управління припливно-витяжною вентиляційною установкою з повітронагрівачем (водяним або електричним), повітроохолоджувачем (водяним або безпосереднього охолодження) та рекуператором (роторним, перехресно-точним, камерою змішання) з можливістю підключення до системи диспетчеризації.