Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Контролери

 

  

                    agalnoinj

                  

 

 

     Включають в себе три лінійки вільно конфігурованих контролерів для систем вентиляції, опалення та водопостачання, які мають набори вже готових стандартних алгоритмів управління. Налаштування здійснюється шляхом вибору потрібного алгоритму (конфігурації системи) в меню контролллера. 
       vilno progr gar

              

 

 

 

   Включають в себе:

1. Чотири лінійки вільно програмованих контролерів, призначених для управління різними технологічними процесами або установками по написаній користувачем логіці за допомогою мов програмування FBD / CFS і ST за стандартом IEC 61161-3 (Середовище розробки RAUT QUBIX). 

2. Одна лінійка вільно програмованих контролерів, призначених для управління різними технологічними процесами або установками по написаній користувачем логіці за допомогою мови програмування «Сходових діаграм» (Ladder Diagram) по стандарту IEC 61131-3 («Конфігуратор CDL») 

3. Один універсальний контролер, який виконує функції регулятора для підтримки на заданому значенні будь-якого технологічного параметра по одноконтурній або каскадній схемі (температури, тиску  і т.д.) 

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf