Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

 

  

       G21 catalog ua

              

 

 

 

    Шлюз призначений для організації зв'язку по GPRS каналу між будь-яким програмним забезпеченням або приладом з інтерфейсом Modbus-TCP або MQTT, що працює в режимі master з іншими приладами, що мають інтерфейс RS-485 (Modbus-RTU) або Ethernet (Modbus-TCP), які підключаються до GSM /GPRS-шлюзу G21 та/або передачі конфігурованих SMS-повідомлень на мобільні пристрої. Монтаж на DIN-рейку.

                    Z Wave cat ua

                  

 

 

      Шлюз призначений для збору даних з датчиків та інших пристроїв, підключених до бездротової мережі Z-Wave, і подальшої передачі цих даних на пристрої, що працюють в мережах RS-485 і Ethernet по протоколу Modbus (RTU / TCP). Монтаж на DIN-рейку.
                    OpenTherm cat 2 ua

                  

 

 

     Шлюз працює з котлами різних виробників, до яких передбачена можливість підключення пульта управління по протоколу OpenTherm.Шлюз призначений для реалізації можливості управління такими котлами по протоколу Modbus-RTU (RS-485) або Modbus-TCP (Ethernet). Монтаж на DIN-рейку.
       M bus cat ua

              

 

 

 

    Шлюз призначений для обробки даних , отриманих з пристроїв з інтерфейсом M-bus через інтерфейсний модуль IC M-Bus/RS-485, та подальша передача їх будь-якому іншому пристрою, який підтримує роботу по протоколу MODBUS-TCP (Ethernet) або в систему диспетчеризації. Монтаж на DIN-рейку.

       USB RS485 catalog ua

              

 

 

 

    Шлюз призначений для прийому, перетворення та передачі цифрової інформації між лініями за стандартом USB і RS-485, протокол Modbus-RTU або будь-який інший протокол обміну даними через інтерфейс RS-485. Монтаж на стіну.

       USB U catalog ua

              

 

 

 

    Шлюз призначений для прийому, перетворення та передачі цифрової інформації між лініями за стандартами USB і RS-485, протокол UNIVERS. Монтаж на стіну.