Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Шлюзи та інтерфейсні модулі

 

  

                    GSM GPRS G20 tittle

                  

 

 

      Шлюз призначений для організації доступу через канали зв'язку GSM / GPRS до віддаленого контролера, СКАДА системи або інших пристроїв, що підтримують роботу по протоколу MODBUS-RTU. Програмується за допомогою утіліти "Конфігуратор GSM / GPRS-шлюза". Монтаж на DIN-рейку або стіну.
       USB u last title

              

 

 

 

    Шлюз призначений для прийому, перетворення та передачі цифрової інформації між лініями за стандартами USB і RS-485, протокол UNIVERS. Монтаж на стіну.

       USB RS485 2

              

 

 

 

    Шлюз призначений для прийому, перетворення та передачі цифрової інформації між лініями за стандартом USB і RS-485, протокол Modbus-RTU або будь-який інший протокол обміну даними через інтерфейс RS-485. Монтаж на стіну.

       m bus gateway kat ua

              

 

 

 

    Шлюз призначений для обробки даних , отриманих з пристроїв з інтерфейсом M-bus через інтерфейсний модуль IC M-Bus/RS-485, та подальша передача їх будь-якому іншому пристрою, який підтримує роботу по протоколу MODBUS-TCP (Ethernet) або в систему диспетчеризації. Монтаж на DIN-рейку.

       vizitka ua in sale

              

 

 

 

    Шлюз призначений для збору даних з датчиків та інших пристроїв, підключених до бездротової мережі Z-Wave, і подальшої передачі цих даних на пристрої, що працюють в мережах RS-485 і Ethernet по протоколу Modbus (RTU / TCP). Монтаж на DIN-рейку.

                    opentherm gateway cat

                  

 

 

     Шлюз працює з котлами різних виробників, до яких передбачена можливість підключення пульта управління по протоколу OpenTherm.Шлюз призначений для реалізації можливості управління такими котлами по протоколу Modbus-RTU (RS-485) або Modbus-TCP (Ethernet). Монтаж на DIN-рейку.
       IC MBUS vizitka

              

 

 

 

    Інтерфейсний модуль призначений для підключення пристроїв з інтерфейсом M-bus до будь-якого вільно програмованого контролера виробництва "РАУТ-автоматік" або до шлюза-контролера M-Bus-Gateway. Монтаж на DIN-рейку.

       MI RS3 485 last title

              

 

 

 

    Інтерфейсний модуль, призначений для підключення ряду контролерів виробництва "РАУТ-автоматік" до інтерфейсної мережі RS-485 по протоколу MODBUS-RTU або UNIVERS. Монтаж на DIN-рейку.

       MI LON2 L last title

              

 

 

 

    Інтерфейсний модуль, призначений для підключення ряду контролерів виробництва "РАУТ-автоматік" до інтерфейсної мережі TP / FT-10 по протоколу LonWorks. Монтаж на DIN-рейку.

       IPK RS3 485 last title ru

              

 

 

 

    Інтерфейсна плата, призначена для підключення ряду контролерів виробництва "РАУТ-автоматік" до інтерфейсної мережі RS-485 по протоколу MODBUS-RTU або UNIVERS. Встановлюється в середину контролера.

       IPK LON last title ru

              

 

 

 

    Інтерфейсна плата, призначена для підключення ряду контролерів виробництва "РАУТ-автоматік" до інтерфейсної мережі TP/FT-10 по протоколу LonWorks. Встановлюється в середину контролера.

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf