Мікропроцесорні засоби та програмні продукти в галузі автоматизації та управління

Головна Кімнатні пульти-контролери

 

  

       Airel title last

              

 

 

 

     Кімнатний пульт-контролер призначений для підключення до контролера у якості виносного пульта управління або використовується як самостійний пристрій для регулювання температури у приміщенні. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - семисегментний світодіодний. Монтаж на стіну.

 

       Airel title S last

              

 

 

 

    Кімнатний пульт-контролер призначений для підключення до контролера у якості виносного пульта управління або використовується як самостійний пристрій для регулювання температури у приміщенні. Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на стіну.

 

       AIREL title SA last

              

 

 

 

    Кімнатний пульт-контролер призначений для підключення до контролера у якості виносного пульта управління або використовується як самостійний пристрій для регулювання температури у приміщенні. Без можливості підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на фасад щита або стіну.

       AIREL title SR last

              

 

 

 

    Кімнатний пульт-контролер призначений для підключення до контролера у якості виносного пульта управління по інтерфейсу RS-458 (протокол MODBUS-RTU ). Можливість підключення до системи диспетчеризації. Дисплей - ЖКІ. Монтаж на фасад щита або стіну.

 


Завантажити "Новий каталог продукції 2018" у pdf